Home O nás Kontakty
cz en pl ru
Historie
firmy
                Firma ACword, spol. s r. o. byla založena v roce 1991, kdy začala rozvíjet vlastní výrobu průmyslových odsavačů a ventilátorů. Důrazem na kvalitu a spolehlivost vyráběných zařízení získala společnost podstatný podíl na domácím a slovenském trhu,  a dále účastí na zahraničních veletrzích silné partnery na tamních trzích. Díky tomu se dnes výrobky  společnosti ACword těší značnému zájmu v Polsku, Rakousku, Maďarsku, Rumunsku, Estonsku, Litvě, Lotyšsku a Ukraině.

           V prosinci 2009 navázala společnost ACword spolupráci s firmou SCHUKO, která je předním evropským výrobcem odsávací techniky. Dnes ACword spol.s r.o. nabízí sortiment německé značky SCHUKO prostředníctvím výhradního zastoupení pro ČR a SR. Firma SCHUKO je držitelem nespočtu patentů a mezi jejich výrobky patří především filtrační jednotky s nejnovější technologií regenerace filtrů, odprašovače, lakovací stěny, brousící stoly, briketovací lisy a mnoho dalších.

           Společnost ACword, spol. s r.o. dále již  12 let působí na tuzemském trhu jako jeden z nejvýznamnějších dodavatelů pozinkované pásky a drátu pro výrobu uzemnění a hromosvodů.

           Společnost ACword tvoří v současnosti 25 zaměstnanců a sídlo firmy i výrobní provozy se nacházejí v Třinci - centru průmyslového dění Slezska.