Home O nás Kontakty
cz en pl ru


          Společnost  ACword, spol. s r. o. byla založena v roce 1991, kdy začala rozvíjet vlastní výrobu průmyslových odsavačů prachu a pilin, a ventilátorů. Důrazem na kvalitu a spolehlivost vyráběných zařízení získala společnost podstatný podíl na domácím a slovenském trhu,a dále účastí na zahraničních veletrzích silné partnery na tamních trzích. Díky tomu se dnes výrobky  společnosti ACword těší značnému zájmu v Polsku, Rakousku, Maďarsku, Rumunsku, Estonsku, Litvě, Lotyšsku, Slovinsku a Ukraině.

           V prosinci 2009 navázala společnost ACword spolupráci s firmou SCHUKO, která je předním evropským výrobcem odsávací techniky. Dnes ACword spol.s r.o. nabízí sortiment německé značky SCHUKO prostředníctvím výhradního zastoupení pro ČR a SR. Firma SCHUKO je držitelem nespočtu patentů a mezi jejich výrobky patří především filtrační jednotky s nejnovější technologií regenerace filtrů, odprašovače, lakovací stěny, brousící stoly, briketovací lisy a mnoho dalších. V současné době je společnost ACword schopna nabídnout řešení odsávání prachu a pilin přesně na míru dle potřeb zákazníka.

           Společnost ACword tvoří v současnosti více než 50 zaměstnanců a sídlo firmy i výrobní provozy se nacházejí v Třinci - centru průmyslového dění Slezska.